Spotkanie integracyjne na Wydziale Historycznym

Jubileuszowy rok akademicki 2023/24 dobiegł końca! Z tej okazji Dziekan WH zaprosił pracowników Wydziału na spotkanie plenerowe w samym sercu sopockiego lasu - w Wiacie "Kominek Borodziej". Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było aktywne spędzanie czasu. Wspólne chwile w wyjątkowym otoczeniu natury urozmaiciły, zapewniając rozrywkę dla ciała i umysłu, rozmaite gry zręcznościowe i planszowe.

Była także okazja do delektowania się przepysznymi daniami grillowanymi przez zespół dziekański: Dziekana Wydziału Historycznego dr. hab. Arkadiusza Janickiego, prof. UG oraz wybranych na nową kadencję 2024-2028 Prodziekan ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr Annę Żeglińską oraz Prodziekana ds. Badań Naukowych dr. hab. Andrzeja Wozińskiego, prof. UG.

28 czerwca 2024

Data publikacji: poniedziałek, 1. Lipiec 2024 - 15:29; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Lipiec 2024 - 14:05; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska